صفحه اصلی > انواع آموزشهای الکترونیکی

انواع آموزشهای الکترونیکی

1- آموزش غیر همزمان :

نوعي از آموزش الکترونيکي است که در آن، مدرس و دانش پذير ملزم نيستند که همزمان به سيستم متصل شوند

مدرس محتواي الکترونيکي درس را روي سايت قرار مي­دهد و دانش پذير موظف است محتواي مزبور را که معمولاً چندرسانه­ اي (صوتي تصويري) است مطالعه نموده، آزمونها را انجام داده، سوالات درسي خود را جهت پاسخگويي مدرس در سيستم ثبت کند، در فوروم کلاس اظهار نظر نمايد و نظرات ديگران را مطالعه کند.

مجتمع فني تهران اين نوع آموزش را از طريق سيستم مديريت يادگيري الکترونيکي يا LMS اختصاصي خود مستقر در نشاني اينترنتي www.mftLearning.com اجرا مي کند.

 

مشاهده آموزش کار با سيستم مديريت يادگيري الکترونيکي مجتمع فنی تهران

 

2- آموزش همزمان (کلاس آنلاين):

نوعي از آموزش الکــترونيکي است که در آن،  مدرس و دانش پذير به طور همزمان به سيستم متصل می­شوند،

مدرس با استفاده از امکانات کلاس آنلاين تدريس مي کند و دانش پذير از تدريـس او بهره مي برد.

همچنين دانش پذير مي تواند سوالات خود را به صورت زنده از طريق متني و يا صوتي مطرح نموده و با مدرس و ساير دانش پذيران به صورت زنده تـعامل کند.


 مجتمع فني تهران اين نوع آموزش الکترونيکي از طريق نرم افزار Adobe Connect Pro مستقر در نشاني اينترنتي www.mftLive.com اجرا مي کند. اين نرم افزار توانمندترين نرم افزار جهان در اين حوزه به شمار می رود و بهترين مدرسين مجتمع فني تهران که داراي گواهينامه روش تدريس آنلاين هستند، کلاس درس خود را به صورت آنلاين در آن اجرا خواهند کرد. 

زبان آموزان سیستم OnlineEnglish پس از مطالعه دروس در سایت به صورت تعاملی، هر هفته یک ساعت کلاس آنلاین همزمان خواهند داشت که بصورت زنده صدای استاد را میشنوند و همچنین تصویر تخته وایت برد استاد را بصورت زنده دریافت میکنند و استاد در مورد درس این هفته، با آنها صحبت کرده و از آنها می خواهد در زمینه موضوع درس صحبت کنند. برای استفاده کافی از کلاس آنلاین، حتماً داشتن Headset لازم است .

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به دپارتمان محتوا و آموزش الکترونیکی مجتمع فنی تهران میباشد